FB stránka

Projekty

Putovní foťák 2

Myslíte, že je možné poslat do oběhu mezi lidi úplně novou zrcadlovku a věřit, že jí nikdo neukradne či neprodá? Že jí bude používat 30 dní a pak jí opět pošle dál někomu náhodně vybranému? A myslíte, že je možné, aby se po jednom roce opět vrátil k původnímu majiteli?

Já jsem se rozhodl to zjistit a oslovil jsem společnost Megapixel, se kterou jsme vybrali 5 skvělých zrcadlovek značky Nikon.
Pojďme tedy společně poslat do světa 5 úplně nových strojů a uvidíme, co se stane.

#NESOUDÍM

Už jsem udělal několik fotoprojektů, ale žádný doposud nešel tak hluboko k jádru věci.
Nyní mám poprvé pocit, že má ta práce smysl a že můžeme svůj život zlepšit.
Představuji vám projekt #NESOUDÍM.

BÝ-í-T bez talentu

Ukazuji domácí násilí v jeho plné surovosti. Tento foto-projekt odhaluje temná zákoutí našich úplně běžných životů. Je vzpomínkou, alarmem i nadějí.
Věřím také, že se podaří prohloubit povědomí o problematice a ženy se budou méně bát o problému mluvit.
Kde není tabu, není strach mluvit. A to je klíč!

Putovní foťák bez talentu

Myslíte, že je možné poslat do oběhu mezi lidi foťák za cca 30 000 Kč a věřit, že ho nikdo neukradne či neprodá? Že ho bude používat 30 dní a pak jej opět pošle dál někomu náhodně vybranému? A myslíte, že je možné, aby se po jednom roce opět vrátil k původnímu majiteli?

Sebevědomí bez talentu

Jak jsou na tom se sebevědomím české ženy?
Na tomto foto experimentu bych rád poukázal na zbytečné komplexy a nastínil jejich možná řešení.
Pojďme si ukázat, proč se těchto 7 hezkých žen tolik nenávidí.

Úcta bez talentu

Už dlouho jsem se chystal nafotit sérii fotek, kterou bych vyjádřil svůj názor na problematiku domácího násilí a všeobecně násilí páchaného na ženách. Ten kdo mě sleduje trochu déle, asi ví, že můj odpor nesměřuje pouze k těm labilním jedincům, kteří se násilí dopouštějí, ale taky k „normálním“ lidem, kteří jsou svědky útoků na něžné pohlaví a přesto jim lhostejnost nebo strach nedovolí zakročit.

Hrdinové bez talentu

Chci ukázat na to, že hrdinou může být každý z nás, aniž by musel zachraňovat lidi z hořícího letadla a pod.
Hrdinou v mých očích je člověk, který investuje svůj čas, energii, nebo své peníze na úkor pomocí ostatním, aniž by musel. Nebo jednoduše někdo, kdo má dostatečně hrdinský přístup k životu, aby by to mohlo inspirovat i ostatní.